Birlikte daha güçlüyüz.

Siz de yayınlanmasını istediğiniz haberleri bizlere gönderebilirsiniz.

Bizden Haberler

Duyuru

Çok değerli meslek arkadaşlarım;

Covid-19 ile mücadele döneminde hepimizin büyük özveri ve sabırla bu süreci başarılı bir şekilde yönettiğinden hiç şüphem yok.  Biz Hemşireler, sağlık hizmetinin en temel parçası olarak, bu süreçte de hizmetlerimizi hiç aksatmadan sürdürmekteyiz. Tüm dünyayı etkisi altına alan covid salgınından dernek çalışmalarımız da olumsuz yönde etkilendi. Bu nedenle dernek sayfasında aktif olarak paylaşımlarda bulunamadık. Sürecin ne kadar devam edeceği ile ilgili kesin bir bilgi olmadığından, şu andan itibaren paylaşımlarımıza başlamış bulunmaktayız.

XX. Ulusal Romatoloji Kongresi

16-20 Ekim 2019 tarihlerinde, Antalya'da düzenlenecek XX. Ulusal Romatoloji Kongresi bilimsel programı yayınlandı.

1 Mayıs Ağaç Dikme Etkinliğimizden

Romatoloji Hemşireleri Derneği olarak ‘iyileşiyoruz, iyileştiriyoruz’ sözüyle yola çıktığımız ‘Sağlık profesyonelleri romatoloji hastaları ile el ele  ağaç dikiyor’ etkinliğimizi yoğun katılım ile 1 mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirdik.

Basın Duyurusu

Değerli Meslektaşlarımız;

Türk Hemşireler Derneği önderliğinde, hemşirelikte branşlaşmanın önünün kapatılmasını engellemek adına yayınlanan bu bildiriye Romatoloji Hemşireleri Derneği olarak tüm üyelerimiz adına destek veriyoruz.

Bilgilerinize sunarız…

XIX. Ulusal Romatoloji Kongresi

26-28 Eylül 2018 tarihlerinde, Bodrum'da düzenlenen XIX. Ulusal Romatoloji Kongresi'ndeydik.

Anıtkabir ziyareti

Romatoloji Hemşireleri Derneği 4. dönem yönetim kurulumuz, tüm üyeleri adına, Türkiye Cumhuriyeti ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir'de ziyaret ederek, mozalesine çelenk bırakmıştır.

Please reload